ПРО КОМПАНІЮ

Грудень 2, 2008

Компанія “Лагода” успішно працює на ринку із 1997 року. Основна сфера діяльності – виготовлення та продаж шкіргалантерейних виробів. Наші ультрасучасні сумки для фотокамер та відеокамер - вишукані та надійні! Вони - найкращі!

За час роботи Компанія “Лагода” набула великого досвіду. У фотобізнесі нами розроблено сприятливі умови, які дозволять нашим клієнтам досягати успішних результатів!

Наші вироби - продукт сучасних дизайнерських розробок. Ми забезпечуємо максимальний захист Ваших фотокамер від зовнішніх ушкоджень та сприяємо надійній і якісній роботі фотокамер.

У роботі ми керуємося принципами порядності та взаємовигоди. Здійснюємо зразкове обслуговування товарами наших партнерів та клієнтів.

Нами створено широку дилерську мережу, яка заповнює ринок новими товарами.

Наші клієнти — найбільші фотомагазини, супермаркети електроніки, техніки та Інтернет-магазини України! Це потужний холдинг “Unitrade Group” і гіпермаркети електроніки “City.com” та салони персональної електроніки “Unitrade”. Також поставляємо свої товари у мережі “Технополіс”, ПФ “Орнатус”(Target), “Актіон-Україна”, “Медіа-Вест”, “Цифровичок”, “Титан”, “Ново-Стар”, “Стереосвіт” та інші.

Ми пропонуємо нашим партнерам і клієнтам знижку і вигідну систему бонусів.

Наш товар доставляємо кур’єрською службою “від складу до складу” або “від складу до магазину”.

Уся наша продукція представлена у фірмовій упаковці.

Приєднайтесь і Ви до кола наших клієнтів і партнерів!

Продукцію компанії можна придбати у магазинах і торгових точках наших партнерів.


Повний список знайдете у розділі Партнерcтво нашого сайту…

РЕКЛАМА