ПАРТНЕРСТВО

Лютого 10, 2008

У нас є досвід роботи з холдингом “AVentures Group”, а саме з магазинами “City.com”, “Unitrade”, “Melofon”

також ми поставляємо наші вироби у такі мережі, як “Технополіс”, ПФ“Орнатус”, “Актіон-Україна”, “Медіа-Вест”, “Цифровичок”, “Ашан”, “Ельдорадо”, “Титан”, Елікс-центр, Ексар,та інші.

Ми співпрацюємо не тільки з супермаркетами електроніки, і магазинами побутової техніки а також і з інтернет магазинами Ново-стар, Super.com.ua , Unikom , Стереосвіт та інтернет - мультимаркетом Fotomag.com.ua

Наші вироби - це продукт власної дизайнерської та конструктивної розробки, що передбачає максимальний захист фотокамери від зовнішніх ушкоджень і зумовлює їх надійну та якісну роботу.

Extra Lviv - виготовлення вивіски, об'ємні літери, оформлення автотранспорту та вітрин, мобільні виставкові стенди, таблички фасадні та офісні, спотикачі, стенди, кутки споживача, широкоформатний друк, монтаж та ремонт, дизайн. Extra Lviv - виготовлення візуальної реклами у Львові. Екстра Львів - це дизайн,оформлення,монтаж,ремонт зовнішньої рекламної продукції (вивіски,оформлення автотранспорту та вітрин,мобільні виставкові стенди,таблички,широкоформатний друк).

РЕКЛАМА